Wynajem busów jako opłacalny środek transportu

Wiele osób szuka w obecnych czasach oszczędności, jednak znalezienie ich bardzo często stwarza duże problemy. Jednak dzisiaj przedstawimy Wam zupełnie nowy pomysł na podróżowanie – w większym gronie. Można to wykorzystać w firmie, w rodzinie czy wśród znajomych, podczas podróży wakacyjnej. Zobacz jak to działa.

Wszystko przedstawimy na przykładzie wyjazdu wakacyjnego w więcej jak 5 osób. Jak wiadomo, ciężko będzie pomieścić się w jednym samochodzie osobowym i trzeba będzie zabrać aż dwa. Benzyna w dwóch, opłaty za autostrady, parkingi i tak dalej. Jak wiadomo – nie jest to tania opcja. Jest też inna możliwość – pociąg. Choć mało wygodna, ma pewne ograniczenia, bo z dworca trzeba się jakoś przemieścić do hotelu, nie mówiąc o późniejszym zwiedzaniu. Lista wydatków tylko zaczyna rosnąć i końca nie widać. Niestety, ale sytuacja dokładnie tak samo będzie wyglądać w przypadku usług PKP. Jest też samolot.

Wygodny, szybki, ale i drogi. Bilety do najtańszych państw Europy to koszt nawet 400 zł w dwie strony (szukając niewątpliwej okazji), przy 6 osobach lub więcej robi się okrągła sumka, prawda? Dlatego jakie jest inne rozwiązanie – aby było tanie, wygodne i komfortowe. Może zabrzmi to prosto i niektórzy mogą przecierać oczy ze zdziwienia, ale wynajęcie busa może tutaj okazać się strzałem w dziesiątkę! Pomieści dużą grupę znajomych – to fakt, w końcu jest w nim wiele miejsca. Jest też bagażnik na Wasze rzeczy, bez ograniczeń wagowych, najważniejsze to mądrze poukładać to w aucie i jest też tylko jedna opłata – za wynajęcie, później za paliwo, za parkingi czy autostrady! Nie trzeba płacić dwa czy trzy razy. W dodatku można wynająć busa z kierowcą lub zamieniać się na trasie ze znajomymi, dojeżdżając do miejsca docelowego znacznie szybciej, niż jadąc w pojedynkę. W końcu każdy kierowca, czy to zawodowy czy nie, musi się przewietrzyć, odpocząć, zjeść czy wyspać się przed kolejnym odcinkiem, a to tylko wydłuża podróż samochodem osobowym. To jak? Znaleźliśmy rozwiązanie idealne, które chętnie przetestujesz?

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy:

licencjonowany przewóz osób