Zaplecze konferencyjne Radomia

Radom jako jedno z największych polskich miast, leżące w województwie mazowieckim przez wiele lat było niesłusznie niedoceniane, a jego możliwości rozwoju były ograniczone. Dopiero w ostatnich latach zauważamy ogromny rozwój tego miasta, a co za tym idzie podwyższenie standardu życia jego mieszkańców. Niedoceniany wcześniej potencjał miasta teraz rozkwita, a ono samo prężnie rozwija się również dzięki turystom i klientom biznesowym. Właśnie, aby sprostać ich wymaganiom i jednocześnie być konkurencyjnym, w Radomiu powstaje coraz więcej sal konferencyjnych i centr biznesowych.

Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach biznes jest podstawa rozwoju gospodarki, tak samo ważny jest rozwój infrastruktury biznesowej. Wybierając więc odpowiednie w stosunku do naszych zapotrzebowań sale konferencyjne Radom staje na wysokości zadania,a oferta biznesowa jaką proponuje, jest bardzo bogata i pozwala mu konkurować z innymi polskimi miastami pod tym względem.

Sale konferencyjne w Radomiu oferuje miedzy innymi Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska dysponujący kilkoma salami, w tym salą Widowiskową, Kameralną czy też Baletowa.

Wśród innych obiektów oferujących sale konferencyjne w Radomiu znajdziemy także Kino Helios, mające do dyspozycji 5 sal, przystosowanych również do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Wyjątkowa ofertę natomiast przygotował Hotel Iskra, oddający swoim gościom do użytku 3 sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, stanowi wspaniałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji czy szkoleń. Weźmy również pod uwagę, że połączenie oferty biznesowej z hotelową wydaje się być wspaniałym rozwiązaniem. Taka kombinacja zapewnia możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych, bądź też wyjazdowych szkoleń bez konieczności troszczenia się organizację sal konferencyjnych w innym miejscu, a goście konferencyjni, będący jednocześnie gośćmi hotelowymi będą mogli korzystać z wspaniałej infrastruktury hotelowej, zapewniającej różnego rodzaju atrakcje.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eleven + 15 =